Hvem er hvem

Ansatte i opmålerforeningen København:

Rasmus

Murer og Isolering

Rasmus Barfod:
– Fastnet telefon: 8892 2671
– Mobil telefon: 2512 7764
– Mail: rasmus.barfod@3f.dk


Murer

Silas Klein Jensen:
– Fastnet telefon:
– Mobil telefon: 2779 4946
– Mail: silas.klein.jensen@3f.dk


Tommy

Murerarbejdsmænd

Tommy Bendix Pedersen:
– Fastnet telefon: 8892 2672
– Mobil telefon: 2777 3556
– Mail: tommy.pedersen@3f.dk


Betoner og Brolægger

Jesper Bang-Madsen:
Mobil telefon: 4025 7952
– Mail: jesper.bang-madsen@3f.dk


Benny

Beton og Tagpap

Benny Allermand:
– Fastnet telefon: 8892 2661
– Mobil telefon: 4025 7954
– Mail: benny.allermand@3f.dk


Kim

Tømrer og Tækkemænd

Kim Eriksen
– Fastnet telefon: 8892 2687
– Mobil telefon: 2787 1008
– Mail: kim.eriksen@3f.dk


Anders

Tømrer og Glas.

Anders Lange

– Fastnet telefon: 8892 8960
– Mobil telefon: 2324 3256
– Mail: anders.lange@3f.dk


Christian

Tømrer og Gulv.

Christian Nielsen
– Fastnet telefon: 8892 8964
– Mobil telefon: 2324 3255
– Mail: christian.n@3f.dk